Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Barbora Němečková

Barbora Němečková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 09.10.2013

4 x uložení
1 x komentář

Jak rychle zhubnout?

To je dobrá otázka, ale hned by mělo následovat a jak ztracenou váhu hned zase nenabrat?

Zkoušela jsem 10 denní detox, (více informací zde) který mi prospěl, cítila jsem se méně unavená, opravdu očistěná, logicky došlo i k úbytku váhy. Ale není to životní styl. Jíst se prostě musí : )

Významná je samozřejmě zdravá strava, založená na spoustě zeleniny a libovém masu, to se asi ani nebudu snažit někoho poučovat : ) Ale neméně důležitá a často nedoceňovaná je při dietě voda, a tak jsem se rozhodla pro sebe sepsat vše co mě na vodě fascinuje.

Voda, voda má

Několik ohromujícíxh argumentů : ) Dvě třetiny naší planety jsou pokryté vodou. Voda tvoří i dvě třetiny lidského těla. Bez jídla vydrží člověk i 40 dní, bez vody však jen týden. To vše jen ukazuje jak je voda důležitá.

Pokud chcete hubnout, je voda váš velký spojenec. Myslete na to, že voda, kterou pijete, přirozeně ze vnitř hydratuje celé vaše tělo. Dobře hydratovaný organismus lépe odolává nepříznivým vnějším vlivům, posiluje imunitu. Budete lépe odolávat nachlazení a virovým infekcím. No a i vaše pleť vám poděkuje a to ani nezdůrazňuji, že dobře hydratované tělo se lépe vypořádává s celulitidou.

Voda pomáhá hubnout

Nezapomeňte, že voda je přírodní filtr. Pokud vždy vypijete skleničku vody před jídlem, budete se cítit dříve sytě, pomůže vám jíst menší porce nebo vás zastaví před přejídáním. Dobře hydratované tělo také dokáže lépe a rychleji zpracovávat přijatou potravu, což pomáhá zrychlovat metabolismus. Velkou úlevu přináší dobrý pitný režim i lidem, kteří trpí migrénami. Což ůžu ze svých zkušeností jen potvrdit : )

Ikdyby jste do sebe dostali jen 1 lok vody denně, je to dobrý začátek : ) Noste si svojí láhev s vodou s sebou, bude vám připomínat, aby jste se napili.

Jak udělat z pití vody zábavu?

Pusťte svou fantazii ze řetězů : ) Do vody můžete dát koupat jakoukoliv svojí oblíbenou zeleninu nebo ovoce. Vodu vám to příjemně navoní a obsah můžete potom slupnout ke svačince. Při hubnutí a detoxikaci organismu se doporučují hodně citrusové plody, maliny, borůvky, jahody, různé bylinky, ale i třeba salátová okurka. Já jsem zkoušela koupat i červenou kápii s okurkou a plátkem pomeranče a s výsledkem jsem byla velmi spokojená, dokonce tak, že jsem obsah znovu zalila vodou a vypila : )

Tak vám všem přeji ať se s vodou skamarádíte, vaše vlastní ovocnozeleninové experimenty vás určitě nezklamou : )

Šárka Štědrová

To jsi moc hezky napsala Báro. Člověk má pořád tendence hledat nějakou zázračnou dietu, a často zapomíná, že jednoduché principy prostě fungují, jen na ně nezapomínat : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat