Kalkula�ka hubnut�

Nina Konvalinková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 11.12.2013

13 x uložení

Jak účinně spalovat nahromaděný tuk

Samozřejmě pohybem. Účinným pomocníkem jsou i ingredience, které máme všichni doma, je to med a skořice.

Ingredience

1–2 lžíčky kvalitního medu od včelaře
1–2 lžičky skořice - množství kdo jak snese : )
2,5 dcl vroucí vody

Skořici zalijte vroucí vodou, nechte schladit na cca 40 °C a přidejte med (vyšší teplotou by jste mohli zničit jeho nutriční hodnotu). Zamíchejte a pijte ráno cca 30 minut před jídlem.

Stejně postupujte večer před čistěním zubů a spaním.

Odbornící tvrdí, že tato kombinace medu a koření pomáhá spalovat uložené podkožní tuky a dokonce i zabraňuje usazování tuku. Trošku jsem pátrala a našla zajímavé informace.

Blahodárné účinky skořice

Skořice je bohatá na mangan, železo, vápník a vlákninu. Byla užívána jako lék už od středověku například na střevní potíže. Navíc skořice pomáhá v prevenci rakoviny, při žaludečních vředech a bakteriálních infekcích.

Skořice také snižuje hladinu krevních cukrů a špatného cholesterolu (LDL). Má výborné účinky i pro pacienty se srdečními chorobami a s cukrovkou. Tím, že skořice má sama o sobě sladkou chuť, pomáhá zahánět chuť na sladké.

Skořice a hubnutí?

Skořice má vliv na krevní cukry, napodobuje biologickou aktivitu inzulinu a zvyšuje metabolismus glukózy, zabraňuje ukládání tuku což nám umožňuje hubnout.

Skořice nám také pomáhá, díky své vláknině, cítit se déle sytě.

Takže používejte skořici kde jen to jde. Do bylinkových čajů, jablečných pyré, štrůdlů...

Zkuste sehnat co nejčerstvější skořici, výbornou mívají v arabských obchodech. Vybírejte co nejjemněji mletou, aby vám nevadila při pití. Nebo si jí před pitím přefiltrujte přes jemné sítko.

Já jsem se skořicí s medem začala před 14 dny a vidím úbytek v centimetrech hlavně na břiše, kde se mi jinak hubne vždycky hrozně špatně.

Tak přeju všem, aby to fungovalo i u vás : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat