Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Původní příspěvek

dieta .cz

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Emma Všudybylka

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 25.07.2016

Celozrnný kuskus se zeleninou a rukolou

Rychlé jídlo, dietní jídlo, dobré jídlo. Pokud chcete hubnout, toto jídlo je váš kamarád : ) Je dobré i s sebou do krabičky někam na cesty.

množství pro 4 porce


Ingredience

1 balení celozrnného kuskusu
2 mrkve
1 bílá cibule
2 jarní cibulky
10 šery rajčátek
hrst rukoly
5 kousků sušených rajčat, nakrájet na drobno
lžička oleje ze sušených rajčat
lžička balzamikového glazé
sůl

Příprava

V hluboké wok pánvi si na oleji z naložených sušených rajčat zpěňte na drobno pokrájenou cibuli, přidejte mrkev, můžete si ji pokrájet na půlkolečka nebo zajímavěji jako my na asi 3 cm dlouhé proužky. Přidejte na drobno pokrájená sušená rajčata a přisypte kuskus, pěkně ho promíchejte, aby se kuličky promísily s ostatními ingrediencemi, přilijte vroucí vodu, akorát, aby kuskus byl ponořen, osolte, promíchejte a na nízkém plameni nechte prohřát 5 minut, v případě potřeby přidejte trošku vroucí vody, potom vypněte a nechte pod pokličkou dojít.

Mezi tím si pokrájejte na menší kousky rukolu a na drobné kousky i jarní cibulku s šery rajčátky, vše promíchejte s odpočatým kuskusem, načechrejte lžící, nakonec lehce zakápněte balzamikovým glazé a je hotovo.

Celé vám to zabere maximálně 15 minut. Velkou výhodou tothoto jídla je, že se dá jíst i studené, takže si ho berte i s sebou kako svačinku, nebo oběd až budete někde na cestách.

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný