Kalkula�ka hubnut�

Autora si uložili

Původní příspěvek

Emma Všudybylka

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Marie Kusnirova

zdroj nahraný příspěvek

uloženo z cvičení online
vloženo 07.12.2015

Proč cvičit? Motivace.

Tak jsem tak brouzdala internetem a řekla jsem si, že se vyznám z obdivu k lidem, kteří se rozhodnou cvičit. Můj zvláštní obdiv patří dámě na posledním obrázku. Vážně obdivuju lidi s morbidní obezitou, kteří se rozhodnou jít do toho a začít bojovat o svůj život. Pro mě jsou takoví lidé hrdinové, je to těžký a dlouhý boj. Všem držím palce : )

Jen chci ještě dodat. Dělejte cokoliv co vás bude těšit. Každý pohyb je fajn. I chůze. Pomalá, rychlá, do schodů, ze schodů : ) všechno se počítá.

S kamarádkou, nebo ve skupině se cvičí vždy lépe. Vyražte na cvičení, nestyďte se za svoje faldíky, noste na cvičení volnější věci. Vyzkoušejte si různá cvičení, jestli nemáte kondici, nechte si doporučit něco pomalejšího. Nic si nedělejte z toho, když vám něco hned nepůjde, jde o to chtít se učit. Jde o to mít cíl.

Já na svých špíčkách taky pracuju. A jde to. Nezapomeňte, že se budete po cvičení cítit dobře, vyplaví se endorfiny a přijde euforie, že jste to zvládli. Tak přeju všem, pěkně krok za krokem k vysněnému cíli.

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný