Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Klára Rychterová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Klára Rychterová

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 07.12.2013

4 x uložení

Jak hubnout - esenciální oleje

Většina z nás ví co při správné dietě jíst, jak se hýbat, ale při každodenním stereotypu a shonu je to někdy těžké dodržovat. Existuje něco co nám může v našem úsilí pomoci?

Ano, jsou to esenciální oleje. Jsou výborným doplňkem efektivního boje s kily navíc.

esenciální oleje pomáhají

pomáhají rozpouštět tuk
pomáhají kontrolovat sklony k přejídání
pomáhají regulovat zadržování vody v těle
pomáhají mírnit stres

Mezi nejefektivnější esenciální oleje v souvislosti s hubnutím patří:

mátový osenciální olej

Je výborný pro podporu zažívání. Pracuje také s částí našeho mozku, která funguje jako zpouštěč pocitu sytosti. Přidejte několik kapek (1–2 kapky) mátového esenciálního oleje do sklenice vody a vypijte jí před každým jídlem. Určitě vás potěší, že máta vodu příjemně ochutí.

grepový esenciální olej

Pomáhá v prevenci nadměrného zadržování vody v těle. Navíc rozpouští nahromaděné tuky. Přidejte několik kapek (1–2 kapky) grepového esenciálního oleje do sklenice vody a vypijte jí před každým jídlem. Nebo můžete nakapat několik kapek na vatu a vůni z esenciálního oleje můžete inhalovat.

bergamotový esenciální olej

Tento esenciální olej pomáhá bojavat s nahromaděným stresem a nutkáním k přejídání. Přidejte několik kapek do vody nebo spolu se lžičkou medu do mandlového mléka a vypijte. Pár kapek můžete také dát na bavlněný kapesníček, položit si ho na krk a inhalovat vůni, která svými sedativními účinky pomůže uvolnit stres.

santalové dřevo, esenciální olej

Uklidňuje naše smysly a stejně jako bergamot pomáhá uvolňovat stres. Navrací naší mysly rovnováhu. Pomáhá zbavovat se negativních emocí a návyků. Dejte si kapku oleje do sklenice sojového nebo rýžového mléka spolu se lžičkou medu.

Já vidím hlavní pozitivum v tom, že při aplikaci esenciálních olejů se člověk na chvilku zastaví a probudí své unavené smysly : )

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný