Kalkula�ka hubnut�

Další příspěvky

Marcela Koubová

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Marcela Koubová

zdroj nahraný příspěvek

album Diety
vloženo 18.03.2014

Slim Fast dieta

PRO A PROTI – nejvyhledávanější diety v zahraničí

Slim Fast dieta

Slim Fast dieta je nízkokalorický dietní plán pro lidi s BMI 25 a výše. Dieta je založená na produktech Slim Fast, které nahrazují jídlo. Plán doporučuje 3 svačiny denně s doporučeného seznamu, 2 náhrady jídla tyčinky nebo koktejly Slim Fast a jedno běžné zdravé jídlo ze seznamu na webu Slim-Fast.com
Na dietě můžete zůstat jak dlouho chcete, záleží na cílovém úbytku váhy. Po té co dosáhnete cílové váhy se doporučuje 1 náhrada jídla (tyčinka nebo koktejl), 2 nízkokalorické svačiny z doporučeného seznamu a 2 běžná zdravá jídla. Obvyklý ubýtek je cca 1 kg za týden.

Pro

Náhražky jídla jsou pro některé lidi účinným pomocníkem při hubnutí a udržování váhy. Je to pohodlné, bez počítán kalorií. Nejsou zakázaná jídla, jsou však doporučení jíst libové maso, ovoce a zeleninu.

Proti

Je zde riziko, ve chvíli kdy přestanete používat nahážky jídel, váha se vráti zpět na původní čísla.

Hodnocení dietologů

Pokud vám nebude vyhovovat chuť náhražek jídel, bude velmi těžké u diety setrvat. Náhražky můžou být nápomocné k nastartování hubnutí, je však třeba, sledovat online podporu na webu a pochopit principy zdravého stravování a dostatečného pitného režimu.

Více o dietě:
www.slim-fast.com

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný