Kalkula�ka hubnut�

4 x uložení
4 x komentář

Zázračné lněné semínko

Na netu mě fascinovaly informace o dr.Budwigové a jejím zázračném objevu.

Lněný olej s tvarohem – základní recept

2 – 5 polévkových lžic lněného oleje

Tučný tvaroh (alespoň 10%), olej s tvarohem v poměru 1 : 1 nebo 1: 2 až 1: 3.

Nejprve důkladně promixovat obě složky, až vytvoří hladkou, krémovou konsistenci, olej se nesmí oddělovat.

Sladká varianta:

ovoce (maliny, borůvky, banán atd.), ovocná šťáva.

Možno přisladit trochou medu

Možno přidat trochu šampaňského, cca 1 dcl (je to dobrý nosič pro omegu 3).

Slaná varianta

do umixované směsi lněného oleje a tvarohu přidáme cibulku, trochu drceného česneku, koření (zázvor, kurkuma, italské bylinky apod.), sůl, trochu zeleniny (mrkev, zelená cibulka atd). Vše dobře promixujeme. Vzniklá pomazánka se hodí téměř k čemukoli, velmi dobrá je např. kombinace s vařenými bramborami a kyselým zelím.

Do hotové pomazánky (sladké i slané varianty) přidáme cca 1 lžíci mletých lněných semínek.

Zázračný recept:

lněný olej s mléčnou bílkovinou

Toto poznání samo o sobě je nesmírně důležité pro náš život a zdraví. Doktorka Budwigová se však nespokojila jen s konstatováním, že esenciální mastné kyseliny jsou „zdravé“. Snažila se najít způsob, jak zajistit přísun co největšího množství esenciálních kyselin ve formě, kterou náš organismus dokáže nejlépe zpracovat.

A pak učinila skutečně převratný objev. Zjistila, že smíchá-li lněný olej (který je nejlepším zdrojem kyselin omega 3) s mléčnou bílkovinou získanou z tvarohu nebo jogurtu, lidské tělo dokáže nejlépe přijmout esenciální kyseliny v něm obsažené. V kombinaci se sírou z mléčné bílkoviny se lněný olej stává rozpustným ve vodě a v této podobě pak může proniknout do všech kapilár a buněk, kde podporuje takzvané „buněčné dýchání“. Pokud podpoříme buněčné dýchání, náš organismus si poradí s většinou problémů sám.

Podrobnosti najdete na internetu, když zadáte do vyhledávače „Budwig protocol“. Existuje dokonce Centrum dr. Budwigové, kde najdete hojnost informací o léčbě, dokonce si můžete zdarma stáhnout dietetického „průvodce“.

ČL.Vyrobte si lék na rakovinu doma v mixéru. TENTO ODKAZ NALEZNETE VE SVOBODNÝCH NOVINÁCH

Renata Ata Atinka

Tak Ti Lucko gratuluji....:-)

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Lucie P.

Nejhorší určitě nejsi. V Říčanech otevřeli nový bazén 25 m www.nafialce.cz. V plánu mám chodit tak 3 x v týdnu, uvidím jaká bude realita : ) Každopádně jsem z plavání byla nadšená, jeden z mála sportů, kde se nejde spotit : ) Vydržela jsem plavat celých 55 minut, což mě mile překvapilo.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Lucko, už jsem si koupila lněný olej, tvaroh. Zase jím 5x denně a do svých hříchů se snažím vnášet řád...nevím na jak dlouho...:-), ale vypadá to,že jsem zase odhodlaná. Nevím jestli jste s tím bojem taky tak hrozné,ale já jsem opravdu asi nejhorší.. Stále bojuju. Teď mám motivaci. Jíst zdravě, preventivně a váha půjde dolů se zdravým přiměřeným jídlem.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Lucie P.

Dívala jsem se na web budwigcenter.com, jsou tam výborné informace o prevenci před nemocemi i informace pro nemocné nádorovými onemocněními. Zajímavé čtení. Děkuju Renato.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat