Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Původní příspěvek

Emma Všudybylka

Jitka Jarmovka

zdroj nahraný příspěvek

album cvičení
uloženo z cvičení online
vloženo 24.02.2013

1 x uložení

Jak cvičit doma bez nářadí?

Návod na intenzivní 10 minutové cvičení. Které vás zahřeje a nemusíte se bát žádného skákání.

Pokud jste v dobré kondici zkuste cvičit jednotlivé cviky v minutáži, která je uvedena u obrázků, mezi cviky nemusíte dělat přestávky.

Cviky provádějte v pořadí od 1 do 7.

0.–1. minuta – Zahřátí

1 minutu provádějte úkroky vlevo a úkroky vpravo. Používejte rozpažování rukou.

1.–2. minuta – Předklánění k nártu

Do široka rozkročte nohy. Jděte do předklonu, pravou nataženou rukou se snažte dotknout levého nártu, levou nataženou rukou miřte vzhůru. Narovnejte se a opakujte cvik s předklonem k druhé noze.

2.–4. minuta – Předkopávání kolene

Předpažte ruce, zakročte pravou nohu, ruce pokrčte směrem k bokům, zatněte pěsti a zakročenou nohu vykopněte kolenem napřed směrem dopředu. Tento pohyb opakujte jak nejrychleji dovedete 1 minutu. Potom cvičte stejně intenzivně další minutu i na druhou nohu.

4.–6. minuta – Předkopávání natažené levé a pravé nohy

Plynule zvedněte pravé koleno, natáhněte nohu a kopněte dopředu, ruce mějte vepředu v boxerské pozici zaťaté v pěst, stejnou nohu potom přesuňte zcela dozadu, předkloňte se a dotkněte se pravou rukou podlahy. Cvik opakute intenzivně 1 minutu, potom vyměňte nohy a cvičte další minutu.

6.–7. minuta – Ručkování do kliku

Tento cvik začínáte ve stoje. Předkloňte se, pokrčte kolena a rukama ručkujte až do pozice, kdy tělo bude rovnoběžně s podlahou. Udělejte klik. Než získáte kondici, dělejte klik s opřením o kolena. Potom ručkujte zpět do předklonu až do stojné pozice. Cvik opakujte 1 minutu.

7.–9. minuta – Koleno vzhůru a výkop do strany

Rozkročte se do široka. Zvedněte pravé koleno, loket proti kolenu, levou nohu dejte zpět do výchozí pozice a přeneste na ní váhu. Plynule se nakloňte na levou stranu, zvedněte pravou nohu a kopněte s ní do strany. Cvik střídejte na levou a pravou stranu, cvičte intenzivně 1 minutu.

9.–10. minuta – Kop v před a dřep

Ruce zaťaté v pěst, ohnuté v loktech, nohy pokrčte v kolenou, jděte do podřepu tak nízko jak můžete. Potom se narovnejte a kopněte v před levou nohou. Opakujte celý cvik s výkopy levé a pravé nohy.

Po cvičení několik minut choďte, aby jste se pozvolna dostali na normální tepovou frekvenci.

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat