Kalkula�ka hubnut�

Autora následují

Další příspěvky

Alena Peterková

Alena Peterková

zdroj nahraný příspěvek

album Moje
vloženo 08.12.2013

4 x komentář

Lehké mlsání

Když mě honí mlsná! :D

Když mě honí mlsná a nemám zrovna svůj den, kdy kašlu na dietu. Tak si ráda dám obyčejný odtučněný tvaroh s trochou cukru ( sladidla ). Je to opravdu výborný, navíc to zasytí a navíc obsahuje velké množství bílkovin. ;)

Martin Dlouhý

Máš pravdu Renato, tučný tvaroh je mnohem chutnější, má kolem 10 % tuku. Jemný tvaroh kolem 3 %. No a když to doporučují i odborníci na zdravou stravu, tak se hned cítím líp : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Děvčata a Martine:-) pokud chcete, aby lněné semínko plnilo ten účinek , co má , tak je nutný tučný tvaroh, jinak lněné semínko nemá ty léčivé účinky. A ještě je dobré mít dostatek slunce, což je nyní v zimě trochu problém.Ale určitě zařaďte tučný tvaroh. Já bez pšenice s tučným tvarohem a lněným semínkem skoro každé ráno mám od konce října 6 kilo dole.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Martin Dlouhý

Děvčata, já si občas dělám "ustaraný tvaroh". Základ je tučný tvaroh, přidat kmín, kdo má rád, tak prolisovaný česnek a nechat při pokojové teplotě odležet do druhého dne. K tomu potom dobrý chléb, papriku, rajče... Je to zdravá dobrota : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Eva Nováková

To máš pravdu Alenko, já jsem se odhodlala zkusit přidat do tvarohu lněné semínko, které je tak zázračné pro zdraví : ), podle receptu Renaty, a docela mě to potěšilo, že to bylo dobré.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat