Kalkula�ka hubnut�

Renata Ata Atinka

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 11.04.2014

3 x komentář

Leden, únor, březen frnk

a je tu duben, milý deníčku.

Dlouho jsem Tě nepsala, to je pravda,ale jsem tu zase tady.

Co jsem vlastně celou dobu, dělala . V lednu jsem se začetla do knížek Simony Monyové a do příběhů Torey L. Hayden. Potýkala jsem se celou dobu s kily jedno až dvě dolů, jedno až dvě nahoru.
V únoru se ze mně stala babička dvojčátek. :-)
V březnu jsme si vyjeli do Prahy užít vánočního dárku muzikál Lucie, spojený s procházkou po Praze - Národní divadlo, Střelecký ostrov, Petřín -rozhledna, bludiště, Pražský hrad a na závěr Karlín a výše jmenovaný muzikál. Krásný výlet to byl.
Nyní v dubnu jsem po večerech začala chodit se sousedkou na večerní venčení s našimi domácími mazlíčky. Je to prima.
Začala jsem každý den večer jíst očistnou mrkvovou kůru a váha se mi začala snižovat. Za měsíc jdeme na svatbu, tak se trochu zase snažím více o svou váhu pečovat. Od té doby co nejím pšenici, se mi moje váha udržuje lépe. Váhové výkyvy jsou celkem zanedbatelné oproti předešlým rokům. Tak to bylo ve zkratce můj deníčku, jak jsem se měla dlouhé 4 měsíce.

Marie Dostálová

Béčko je důležité, navíc můžeš i vyrazit do lesa, prý když si dá člověk B komplex, nejdou na něj klíšťata : ) Nebo přidat přírodní zdroje béčka - víc luštěnin, listové zeleniny a oříšků.

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

Ahoj Maruško, taky moc děkuji za gratulaci. Tento víkend jsem si zahřešila. Z vlastního kvásku jsem upekla žitno lněný chléb. Dcera mi vyčítala, proč už nepeču ten dobrý chleba. tak jsem ho pekla kvůli dceři, byl opravdu dobrý. Začaly se mi lámat nehty...říkám si, že asi člověk potřebuje i občas jíst ten chléb, kvůli béčku....

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Marie Dostálová

Tak velká gratulace ke dvokčátkům! Je to fajn, když si můžeme děti rozmazlovat a pak je zase vrátit mamince : ) Jinak také se snažím omezovat bílou mouku, ale úplně se jí zbavit zatím nedákážu, tak třeba časem...

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat