Kalkula�ka hubnut�

Barbora Němečková

Liberec


fotoalbum

Motivace k hubnutí


Jak se zbavit naducaných tváří a udržet si pěkný obličej i po čtyřicítce

Jak se zbavit naducaných tváří a udržet si pěkný obličej i po čtyřicítce

Názorné video, ukazující jak jednoduchou masáží obličeje docílit štíhlejší tváře.

Cvičení na celulitidu a pálení tuku doma

Cvičení na celulitidu a pálení tuku doma

Mrkněte na jednoduché cviky, které můžete cvičit doma.

Celulitida jak na ni?

Celulitida jak na ni?

Celultida a strie, kterou ženu by podobné věci netrápily, zvlášť po porodu. Nejčastěji vidíme celulitidu na stehnech a břiše. Podívejte se jak řešit celulitidu doma.

Andělíček pro štěstí

Andělíček pro štěstí

Všem vám přeju krásné vánoční svátky a mnoho štěstí a radostných okamžiků. Namalovala jsem vám andílka splněných přání, jen tak pro radost. Víte o tom, že andělé potřebují práci? : )

Evoluční teorie funguje : )

8x komentář

Evoluční teorie funguje : )

Také vás překvapuje, že je kolem nás čím dál tím více obézních lidí včetně dětí? Doba se zrychluje, i času na jídlo je čím dál tím méně. Docela mě pobavil tento obrázek. Je to vážně k zamyšlení.

Renata Ata Atinka

Jj a vlastně mi řekl, že samozřejmě sladkosti ty zubům škodí.

Adéla Hrochová

Já jsem se u zubaře ptala na to samé Renato. Dostala jsem odpověď, že je třeba si pravidelně čistit zuby, a že pasta by měla hlavně "chutnat" : ) Jinak asi platí rodové dispozice i imunita. Mám kamaráda, který nemá jediný kaz. Zuby si čistí standardně. Zubům můžou škodit i antibiotika, která jsou bohužel u nás nadužívaná. U zubů jako u zbytku těla, pestrá strava určitě neuškodí : )

Renata Ata Atinka

Lucko, ono to je tím, že naši rodiče byli rádi, že najednou měli dostatek jídla, tak chtěli,abychom se měli lépe než oni, protože sami z dětství byli zvyklí, že není. Za války a po válce nebylo hej. Babička byla zvyklá šetřit a zamazávat chleba máslem pouze dírky,vzpomínám,jak to pro taťku bylo úsměvné. :-) Odstupem času vidím, jak to bylo zdravější místo našich "skoro centimetrových vrstev":-) Jinak s těmi názory na výživu je to stále jinak . Můj stomatolog mi řekl na dotaz, čím by se měl adolescent stravovat, aby se snížila kazivost zubů, že se to každý rok mění, že to by něřešil,že stejně každé tělo má jinou schopnost vápník vstřebávat.To je ta dědičnost.Prý nadměrná konzumace vlakniny není pro zuby taky OK, takže,jak se to už tady řešilo - všeho s mírou, protože až budeme za nějaký rok bilancovat, ať si můžeme říct, že jsme to vlastně skoro dělali dobře:-) Miluško, přesně si na ty fritovací dýchánky vzpomínám. Hranolky tatarka kečup...to člověku stačilo k radosti:-) a spokojenosti.

Renata Ata Atinka

Báro, to máš pravdu,že je to boj.:-) Nejhorší je,když je člověk odhodlaný něco se sebou dělat a zbytek rodiny bouchá ledničkou a šustí papírky od tatranek atd:-) a nebo když přijedeš mezi přátele, kde se stále drží zajetých kolejí. Pak se člověk kolikrát neudrží....:-)a jede s nima....a pak je bohužel i předjede. Zjistila jsem však, že se vracím lépe a rychleji do svých zajetých kolejí než dříve, asi tak zdravější strava tělu opravdu vyhovuje.Na knedlík a zahuštěnou omáčku si nevzpomenu ani na návštěvě.Horší jsou ty sladkosti. :-)To je boj:-) Ale bojuje se mi tady s dietou a s vámi všemi lépe, než samotné. Tak přeji hezký den všem...bez hříchů...

Zázračná pilulka na hubnutí

2x komentář  1x uložení

Zázračná pilulka na hubnutí

Jediná pilulka co funguje. To složení myslím sedí. Ještě bych k těm 80 % doplnila další ingredienci: OPRAVDU CHTÍT ZHUBNOUT. Protože o co opravdu stojíme, na tom jsme schopné opravdu tvrdě pracovat : )

Renata Ata Atinka

Já bych tam přidala ještě jíst s Mírou a nebo s mírou?:-)

Nina Konvalinková

Když ono to je někdy tak těžké! Ale bohužel Ti Barčo musím dát za pravdu : )

Vegetariánský burgr z fazolek adzuki

Vegetariánský burgr z fazolek adzuki

Blíží se doba grilování. Když vás začne nudit maso, budete moct vyzkoušet něco nového.

Cvičení na břicho s Jillian Michaels

Cvičení na břicho s Jillian Michaels

Znáte Jillian? Jestli ne, tak by jste jí měli poznat. Je to síla, kolik ta ženská má energie, je jako atomová elektrárna.

7 jídel které nesmí chybět ve vašem jídelníčku, když hudbnete

7 jídel které nesmí chybět ve vašem jídelníčku, když hudbnete

Dobré jídlo a pohyb. Jasně, ale některé potraviny pomáhají více než ostatní, kterépak to jsou?

Jezte zdravě

Jezte zdravě

Krásná a pěkně názorná motivace pro všechny lidičky co potřebují zhubnout.

Nejezte fast food! Pokud chcete zhubnout.

1x uložení

Nejezte fast food! Pokud chcete zhubnout.

Názornější už to nemůže být. Podívejte se na stejné množství kalorií a obrovský rozdíl množství a pestrosti jídla.

Pište si hubnoucí deník

Pište si hubnoucí deník

Milé dámy, ženy a dívky. Také potřebujete shodit nějaké to kilčo? Líbí se mi tento deníček naší americké spolubojovnice. Zaznamenávejte si svoje cíle, úspěchy a objevy.