Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Nina Konvalinková

Děkujeme sponzorům

kteří umožňují, aby web dieta.cz
mohl být pro Vás bezplatný

Nina Konvalinková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 12.06.2013

6 x uložení
1 x komentář

Jak snadno oloupat avokádo?

Také jako já někdy zápasíte s tím jak oloupat avokádo? Přečtěte si jak na to : )

Nejdříve si avokádo rozpůlte. Potom si nožíkem rozkrájejte dužinu na malé cca 7 mm čtverečky tak, aby jste neprořízli slupku. Celý trik spočívá v tom, že potom snadno obrátíte slupku naruby, vznikne takový ježek. Snadno tak potom dužinu odloupnete od slupky.

Ještě je občas oříšek umět koupit avokádo : ) V obchodech jsou obvykle avokáda velmi tvrdá. Takže je doporučuju kupovat jen v případě, že jsou za nízkou akční cenu, a že máte chuť 3–5 dní čekat než vám avokádo uzraje.

Druhá varianta je, koupit si už zralé avokádo. Takový ten druh, který má hnědou slupku. Toto avokádo je na omak měké a dá se hned jíst. Občas je však za nesmyslně vysokou cenu. Tak také doporučuju nakupovat v akci : )

Já jsem si oblíbila jednoduchý – ani se tomu nedá říct recept – prostě nakrájet avokádo, můžete ho trošku rozmělnit vidličkou, a promíchat ho s pár kapkami olivového oleje, solí a pepřem. A jak říká Jamie Oliver šup s tím na celozrnnou pitu, nebo jiný arabský chléb. Kdo má rád, může si přidat prolisovaný česnek, ale bez něj to je jemnější : )

Adéla Hrochová

Ježkovací vylupovaní avokáda je super! To jsou takové ty chytré triky, jako když loupu cibuli, tak si jí nejprve rozpůlit, vrchní slupka jde tak snadno sloupnout : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat