Kalkula�ka hubnut�

Eva Evanová

Láska, přátelství, důvěra - radost ze života.

Praha, Česká republika


fotoalbum

Super foodblogerky


Gwyneth Paltrow - dieta

Gwyneth Paltrow - dieta

Tomu říkám renesanční žena, je skvělá herečka, stíhá i děti a ještě k tomu ví jak si udržet štíhlou postavu, má svoje výborné stránky s recepty www.goop.com. Gwyneth také vydala několik knížek s tipy na zdravé stravování.

Salát s melounem, fetou, olivami...

1x uložení

Salát s melounem, fetou, olivami...

Možná vám bude připadat kombinace vodního melounu, fety, máty, oliv a cibule zvláštní, ale překonejte pochybnosti, je to vážně dobré, neotřelé a svěží.

Čokoláda v ponožkách aneb Náš adventní kalendář

Čokoláda v ponožkách aneb Náš adventní kalendář

Když jsem ve druhé půlce listopadu vytáhla před dcerou kolíky a dvanáct párů ponožek, nešlo to jinak. Adventní ponožky u nás už visí, ale nebojte, náplň se v nich objeví až ve správný čas. Na testování sladkých kousků pochopitelně už došlo a o ten nejvypečenější se s vámi teď podělím.

Tip na rýchly nedeľný obed - Bravčové medailónky s ružovým korením

Tip na rýchly nedeľný obed - Bravčové medailónky s ružovým korením

Bravčová panenka patrí k môjmu najobľúbenejšiemu mäsu a varím z nej rada a pomerne často. Je chudá a jemná, má krehké mäsové vlákna a keď sa pripraví správne a netrápi sa príliš dlhým opekaním alebo pečením je šťavnatá a mäkká. Jednoducho, to najlepšie mäsko z prasiatka.

Romantické raňajky v posteli s Johanou: ovsená kaša s ríbezľovou omáčkou so škoricou a klinčekom

Romantické raňajky v posteli s Johanou: ovsená kaša s ríbezľovou omáčkou so škoricou a klinčekom

Určite dôverne poznáte tie chvíle v živote človeka, keď túžite doniesť svojmu zajacovi raňajky do postele. Preto som vstala o niečo skôr ako Johana, po špičkách som sa vykradla z izby a pripravila som jej kráľovské raňajky.

Pražma na bílém víně

1x uložení

Pražma na bílém víně

Ještě jeden recept z mé oblíbené Provensálské kuchařky na úpravu Pražmy neboli Dorády, dnes tak moderně a všude pojmenovávané, který je velmi nápaditý a prověřený až na jeden háček!

Farfalle s dýní na dva způsoby

5x uložení

Farfalle s dýní na dva způsoby

Nevím, s čím máte spojený podzim Vy, ale ze mě se na začátku září stává dýňový maniak, který se je snaží nacpat kam jen může a který vymýšlí stále nové dýňové variace.

Filo závitky s ovčím sýrem

2x uložení

Filo závitky s ovčím sýrem

Filo těsto je původem z Řecka a tam přišlo z turecké kuchyně. Dá se vymyslet spoustu náplní a požadovaných tvarů. Těsto se nejčastěji používá k přípravě skládaných moučníků zvaným "baklava". Těsto se dá udělat domácí, ale na to nemám dostatečnou odvahu a hlavně čas. Není úplně všude k sehnání, ale ve specializovaných řeckých obchodech ho určitě seženete. Já jsem ho koupila v mém oblíbeném Marks & Spencer. :)