Kalkula�ka hubnut�

Katka Šimáčková

Praha


fotoalbum

Smysluplné potraviny


Meloun

Meloun

Kalorická hodnota melounu: 100 kalorií = 340 g. Potravina vhodná pro pestrou dietu. Je to přírodní "sladkost" proto má vyšší glykemický index. Spočítejte si svůj denní energetický příjem v Kalkulátoru hubnutí.

Červená quinoa s pečenou zeleninou

Červená quinoa s pečenou zeleninou

Pestrá dieta - Vyzkoušejte quinou, originální obilninu chutnající lehce po oříšcích. Výborná je v kombinaci s pečeným lilkem a cuketou.

Dietní příloha k masíčku

Dietní příloha k masíčku

Chřest i papriky patří k nejméně kalorickým potravinám, jsou tedy ideální pro hubnutí. Chřest hoďte na 3 minuty do osolené vroucí vody, potom schlaďte ve vodě s ledem. Na pánvi si na olivovém oleji opečte malé papriky, různé tvary a barvy. Na závěr na pánvi opečte i chřest, potom vše osolte a opepřete. Servírujte k libovému masu.

Chřest - vařený

Chřest - vařený

100 kalorií = 490 g vařeného chřestu. Ideální potravina pro pestrou dietu. Spočítejte si svůj denní energetický příjem v Kalkulátoru hubnutí.

Špenát - mladé lístky

Špenát - mladé lístky

100 kalorií = 425 g (2 talíře) syrového špenátu. Ideální potravina pro pestrou dietu. Spočítejte si svůj denní energetický příjem v Kalkulátoru hubnutí.

Třešně

Třešně

100 kalorií = 160 g třešní. Potravina vhodná pro Pestrou dietu. Spočítejte si svůj denní energetický příjem v Kalkulátoru hubnutí.