Kalkula�ka hubnut�

Irena P.

Bukovecfitness chipsy

1x komentář  15x uložení

fitness chipsy

:-)

Irenka K.

Já už čipsuju delší dobu, dobrý trik s tou škrabkou Ireno : ) často mě večer přepadne mlsná, tak je chroupu. Mám ráda ovocné i zeleninové. Dá se to sušit i v sušičce do 42 °C to potom splňuje i zásady RAW stravování. Ale trvá to déle.

Zapečená brokolice s květákem

2x komentář  4x uložení

Zapečená brokolice s květákem

Ingredience : brokolice 1 kus, květák 1 kus, mléko 200 ml, olivový olej 2 lžíce, sůl 2 špetky, tvrdý sýr 100 g, uzené maso 250 g, vejce 2 kusy.

Irena P.

zdravím.. ano ano souhlasím.. já zkusila s marinovaným tofu a bylo to dobré :O) a myslím že i bez toho by to bylo dobré :O) lze vlastně použít místo masa cokoli :O)

Nina Konvalinková

Brokolice, květák a sýr - to je zaručená kombinace na dobré jídlo. Dělám Ireno podobný recept, jen místo uzeného masa dávám uzené tofu. A chutná to i mé výhradně masožravé drahé polovičce : )

Zapečené kuře s hráškem a mrkví

1x komentář  16x uložení

Zapečené kuře s hráškem a mrkví

Spíše dětské jídlo, ale pokud vám nedělá problém hrášek a mrkev, myslím, že si taky pochutnáte. Zakysaná smetana dělá kuře krásně šťavnaté a křupavá vrstva brambor s mrkví ho skvěle doplňuje a vyvažuje. Co vy a hrášek? Vadí, nevadí?

Irenka K.

Mňam, já i děti máme hrášek rádi. Ale chce si dobře vybrat. Když je přezrálý-dřevnatý, tak snad nemůže chutnat nikomu... Ale mladý hrášek je krásně sladký a moc chutný. Díky za recept Ireno.

TVAROHOVÁ POMAZÁNKA S TZATZIKI

1x komentář  4x uložení

TVAROHOVÁ POMAZÁNKA S TZATZIKI

osvěžující :-)

Lucie P.

To vypadá výborně Ireno, mám moc ráda takovéto recepty. A na zahradě se nám rozdivočela máta, tak už vím na co jí použiju : )