Kalkula�ka hubnut�

Příspěvek si uložili

Další příspěvky

Eva Nováková

Eva Nováková

zdroj nahraný příspěvek

vloženo 14.01.2014

4 x uložení
2 x komentář

Proč některé věci dají tolik práce?

Také jste si všimly, jak snadno umíme přibrat? Ani to nedá moc práce. A navíc přibírat je tak příjemné a pohodlnééé. Proč hubnutí dá tolik práce? Zkusila jsem se nad tím ve svém deníčku trošku zamyslet.

Co mi jde výborně a snadno, mlsat, rozmazlovat se, lenivět, litovat se...

Také jste si už 100 x říkaly, že se sebou začnete něco dělat? Já tedy ano. Obvykle si odpovím, jasně dostanu se do formy, budu vypadat zase jako dřív, jako před dětma, jen až budu chtít.

Nedávno jsem trošku znejistěla, jestli to jak vypadám, jak se cítím, není už setrvalý, definitivní a nezvratný stav, no a to mě trošku vyděsilo : )

Nechtěla bych se dopracovat k vzhledu bezpohlavní osoby, nechci to nijak zlehčovat, znám ženy i muže, se kterými osud pěkně zamával a neštěstí kterým museli projít se jim vepsalo do tváře i do duše. Stále si však myslím, že pokud člověk má vůli, lze léčit obojí, tvář i duši : )

Nedělám si iluze, že ve 40 letech budu vypadat jako pětadvacítka, na to jsem asi příliš velký realista. No, ale chtěla bych vypadat jako žena, cítit se jako žena. Toho zase nechci tolik, nebo ano?

A tak jsem si sama pro sebe sepsala na těchto stránkách co by mělo být pro ženu důležité. Když opomenu hlavní pilíře, které by v ideálním případě měly být v harmonii RODINA – PRÁCE – VOLNÝ ČAS, tak vidím ideální ženu takto (teď trošku povrchně): Pěkně upravené vlasy, pěkně upravená tvář, mimochodem díky za tip na líčení, které ubíra kila : ) a ta ideální žena by měla mít také přiměřeně ženskou postavu. A co dělá ženu ženou? Použít zbraně jí vlastní, zdůraznit dekolt, ikdyž někdo nemá ňadra dmoucí, tak pěkný výstřih, nebo rozepnutá elegantní košile dělá divy. Další zbraní je určitě pas, ikdyž není zrovna vosí, je fajn snažit se docílit ženské siluety i třeba pomocí pásku, nebo chytrého střihu šatů a poslední zbraní jsou nohy. A proto apeluju na sebe i na vás, jsme ženy tak nosme sukně : ) !!! Já si hned na to odpovím, ale když kalhoty jsou pohodlnější, jasně že jsou, ale málokdy také slušivější než sukně.

Co mi teda chybí k té ideální ženě? Strávit se sebou nějaký čas a dát si práci s vlasy, tváří a oblečením. No a když se mi podaří zhubnout nějaké to kilčo, budu holka k světu : )

Takže poslední poselství pro mě: "Milá Evičko přestaň řečnit a hýbni trošku zadečkem a začni něco dělat!"

Tak pěkné dny a hlavně optimismus ve vašem snažení. A nespěchejte, ani s hubnutím, to dobré chce obvykle svůj čas : ) A nezapomeňte, že když se do toho dáte, budete ze sebe mít radost.

Eva Nováková

Hmm, to je oříšek Renato : ) Leda si vzít v létě pod sukni slušivé šortky, ale zase aby to nezpůsobilo zvýšenou nehodovost pánů řidičů : ) U mě to vychází tak 80 % kalhoty a 20 % sukně, a to asi sukni ještě přidávám a to je škoda. V sukni je každá žena víc ženou, takže převléknout se do sukně až v práci?? : )

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Renata Ata Atinka

:-) I Já přispějí se svou troškou do mlýna , proč nosím kalhoty . V zimě v létě v každém počasí jezdím do práce na kole.:-) Tak jak to mám tedy udělat .:-) a zamiloval si sukně ?

nevhodný obsah
nahlásit nevhodný obsah

Příspěvek je z fotoalba

Mohlo by Vás zajímat