Kalkula�ka hubnut�

Adéla Hrochová

Co jsou to kalorie? Tak to vím přesně, to jsou ty potvůrky ve skříni, co mi přešívají oblečení : )

OstravaRecept na quinou s houbami

1x komentář  14x uložení

Recept na quinou s houbami

V jednoduchosti je krása. Výborný recept.

Michaela S

Quinou som este nejedla, ani nepripravovala. Popravde ani neviem pod akym nazvom by som to u nas mala hladat :) ale musim sa poobzerat, lebo ma to zaujima. Inak taketo nieco som robila s kuskusom a je to vyborne.

Cibulové "bramboráčky"

1x komentář  41x uložení

Cibulové "bramboráčky"

Pikantní bramboráčky z dvoubarevné cibule. Je to indický recept, tak je tam spousta koření, ale placičky stojí za to, jsou exoticky chutné.

Michaela S

Toto je dobrota. A najlepsie, ked prsi a k tomu caj :)

Recept na hummus s pečenými paprikami

1x komentář  23x uložení

Recept na hummus s pečenými paprikami

Klasický arabský hummus z cizrny je úžasný vynález. A když do něj přidáte ještě pečené papriky, tak si opravdu pochutnáte.

Šárka Štědrová

Klasický hummus dělám, verzi s pečenou paprikou určitě vyzkouším. Navíc jsou papriky 6 x méně kalorické než cizrna, tak tím pomazánku krásně odlehčíme : )

Kuskusové kuličky

1x komentář  2x uložení

Kuskusové kuličky

Iwett

Iwet Smol

Vypadají pěkně...ukládám recept a vyzkouším :-)

Pečené mini košíčky se šunkou a quinoou

1x komentář  49x uložení

Pečené mini košíčky se šunkou a quinoou

Já bych také ráda přispěla do klubu ohodlaných k hubnutí, už se vidím o pár kil lehčí. Včera jsme si doma pekli tyto košíčky.

Zlatka Kratka

Dekuji za recept. Kosicky jsou naprosto uzasne mnam

Dietní dezert

1x komentář  1x uložení

Dietní dezert

Já bez sladkého nemůžu být. Protože hubnu, tak se svoje chutě na sladké snažím umlčet ovocem. Začala jsem testovat i exotičtější ovoce jako je dračí ovoce nebo kaki.

Šárka Štědrová

Tak sem se také odhodlala zkusit dračí ovoce, je to pro nás svojí jasně růžovou barvou opravdu nezvyklé. Ale když si vzpomenu na kiwi, také jsme k němu nejdřív neměli důvěru a teď je to naprosto běžné ovoce. Já si dračí ovoce koupím určitě znovu : )

Nízkokalorické kuře na houbách

1x komentář  19x uložení

Nízkokalorické kuře na houbách

Rozhodla jsem se začít sbírku dobrých nízkokalorických receptů, aby to hubnutí pro nás všechny bylo veselejší. Je velká pravda, že dieta, která je na celý život nám musí prostě chutnat : )

Irenka K.

Výborný nápad Adélko. Budu Tvůj hlavní oběratel inspirativních receptů : )

Chirurgické řešení obezity

3x komentář

Chirurgické řešení obezity

Kamarádka teď řešila problematiku chirurgického řešení obezity kvůli vážným zdravotním problémům své maminky. Myslím, že je to téma, které by mohlo zajímat i jiné lidi. Ikdyž rozumní doktoři říkají, že nejlepší operace je žádná operace.

Katka Šimáčková

Rozhodně se nejedná o "kosmetickou" operaci, jak by se někdo mohl nadchnout. Určitě je lepší přirozená cesta zdravé stravy a pohybu. Bohužel je hodně extrémních případů lidí, kteří nejsou schopni přirozeně redukovat váhu, jsou nepohybliví, a jde jim skutečně o život, pokud váhu nesníží. Zvažovala bych chirurgické řešení pouze v těchto krajních případech. Je třeba mít na mysli, že sleeve resekce a gastrický bypas je absolutně nevratná operace!

Renata Ata Atinka

Po shlédnutí příběhu, který jsem nedávno viděla v TV, jak dopadla 38 letá paní Pavla Špadrnová po nepovedené bandáži žaludku, tak v žádném případě bych nedoporučovala. Má následkem operace velmi vážné neléčitelné zdravotní problémy, bylo to k pláči. Chudák paní.

Miluška Zahradníková

S tím nejlepší operace - žádná operace souhlasím Adélko. Nechci však rozhodně zlehčovat vážnost problému. Lidí s nadváhou vidíme všude kolem sebe více než dost. Morbidní obezita, která už nedovoluje běžný pohyb a způsobuje vážné problémy se srdíčkem a s cukrovkou není žádná legrace. Co na to říct? Budu rodině Tvé kamarádky držet palce.

Čipsy z cukety

4x komentář  53x uložení

Čipsy z cukety

Bude léto, bude úroda cuket. Nebo si cuketky kupte a usušte si z nich výborné čipsy.

Renata Ata Atinka

Aha, tak já mám jenom takouvou mini troubu s horkovzduchem, ale asi by to taky šlo dát několik plechů a jestli odfukuje sama to poznám. :-)

Adéla Hrochová

Já mám horkovzdušnou troubu, která sama "vyfukuje" teplý vzduch z trouby. Moje mamča má troubu bez horkovzdušného ventilátoru, tak dává do dvířek vařečku : )

Renata Ata Atinka

Adélko, to vypadá moc dobře. Při sušení máš asi troubu trochu pootevřenou?Evi ,Tvůj tip mě taky zaujal. Teď už jen udělat.:-)

Eva Nováková

Já dělám stejným způsobem čipsy z řepy nebo celeru. Je to dobré i jako křupavé zpestření do zeleninového salátu. Někdy nestíhám zpracovat všechnu koupenou mrkev, tak když už je poněkud unavená, dělám čipsíky i zmrkve.

Cottage s vajíčkem a pažitkou

1x komentář  171x uložení

Cottage s vajíčkem a pažitkou

Já mám ráda tento recept. Směs je vynikající na celozrnný chléb. Je to luxusní snídaně nebo výborná svačinka : )

Elisabeth

Elisabeth Zimmelová

Skvělý recept. Jednoduchý a bez zbytečných tuků :)

Výborná pomazánka z fazolí

2x komentář  19x uložení

Výborná pomazánka z fazolí

Tato zdravá pomazánka se hodí na celozrnný chléb nebo pokud čekáte návštěvu tak s mexickými čipsy nachos. + Pár rad jak omezit plynatost fazolí : )

Elisabeth

Elisabeth Zimmelová

S kamarádkou připravujeme Mexickou párty, ale obě jsme na dietě a pokrmy připravujeme pro hosty s tím že si necháme zajít chuť. Takže moc velké díky, s celozrnným chlebem je to stejně skvělá kombinace jako s chipsy :)

Miluška Zahradníková

Ukládám si to své sbírky pomazánek. Děkuju Adélo.

Jáhlový slaný koláč s kapustou

2x komentář  21x uložení

Jáhlový slaný koláč s kapustou

Tak tenhle recept mě zaujal. Už se těším až vyzkouším jáhly na slano.

evaka

Eva Kaněvová

Je výborný.

Eva Nováková

Já mám moc ráda slané koláče. Moje oblíbená nápň je z vajíček, pórku a špenátu. Jáhlovou krustu budu muset vyzkoušet : )

Zdravý pohankový salát se zeleninou

2x komentář  15x uložení

Zdravý pohankový salát se zeleninou

Tak jsem pohance dala přeci jen šanci. Tenhle salát mě dostal : )

Adéla Hrochová

Tak vidíte jaký v tom mám chaos. Je vidět, že se teprve učím tato jídla jíst. Takže pohanka u mě určitě ano, a jáhly si tedy dojdu koupit do zdravé výživy, dám vědět, co to se mnou udělalo : )

Renata Ata Atinka

Adélko, to byly jáhly, ty jsem já měla v pátek ke snídani , ale každopádně já Váš recept určitě vyzkouším .